Blue Lotus Property

Yükleniyor...

Ücretsiz yatırım turu için TIKLA

Blog

Kıbrıs'ta Kira Geliri

Birçok yatırımcının Kıbrıs’ta yatırım yapmasının temel sebepleri arasında kira amortisman süresinin kısa olması ya da kira getirisinin yüksek olması yer alıyor.

Devamını Okuyun...

Kıbrıs Yatırım.

Kıbrıs yatırım için, Akdeniz’in 3. büyük adası olarak çok fazla yerli ve yabancı turistlerin yanı sıra birçok yatırımcının da dikkatini çekmektedir.

Devamını Okuyun...

Neden Kuzey Kıbrıs

Kuzey Kıbrıs yaşamak için birden fazla nedenin bulunabileceği bir ülkedir. Neden Kuzey Kıbrıs sorusunun cevaplarından biri de yatırım yapmanın en mantıklı olduğu ülkelerden biri oluşudur.

Devamını Okuyun...

KKTC Yatırım Fırsatı

KKTC; Akdeniz’de eşsiz bir ada, yılın her mevsiminde sıcak oluşu nedeniyle gayrimenkul yatırımcıların ilgisini topluyor.

Devamını Okuyun...

Kira Getirisi

Kuzey Kıbrıs’ta yatırımın çok olmasının en büyük nedenlerinden biri kira getirisinin yüksek olmasıdır...

Devamını Okuyun...

Kıbrıs Gayrimenkul Yatırımı

Dünya’nın her yerinden yatırımcıları Kıbrıs, Kıbrıs gayrimenkul yatırımı için kendine Akdeniz‘de bir ada olan Kıbrıs konut alıcıları için çok sayıda avantaj sunmaktadır...

Devamını Okuyun...

Kıbrıs Emlak Yatırımı

Kıbrıs emlak yatırımı yapmayı düşünen yerli ve yabancı yatırımcılar, kendilerine sunulan avantaj ve teşviklerden epey şanslıdır...

Devamını Okuyun...

Dövizle Kira Getirisi

Kıbrıs’ta yatırım taleplerinin artmasının en önemli sebeplerinden biri de dövizle kira getirisidir...

Devamını Okuyun...

Caesar Resort'a Neden Yatırım Yapılmalı

Kıbrıs’ın gözbebeği mekanlarından biri olan Caesar Resort konum itibariyle Yeni İskele’de yer almaktadır.

Devamını Okuyun...

Thalassa Beach and Resort'a Neden Yatırım Yapılmalı

Thalassa Beach and Resort güzide Kıbrıs’ın güzide semtlerinden Bafra’da yer alan mucizevi bir projedir. Bu projede ücretsiz otopark, havuz, bar, bisiklet, ücretsiz ve yüksek hızlı wifi, plaj, çocuk kulübü, fitness salonu ve restoran imkanları bulunuyor.

Devamını Okuyun...

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin Tarihi Güzellikleri

Akdeniz’in büyülü havası, uçsuz altın sarısı plajları ve tarihi güzellikleri ile konforun ve eğlencenin kapılarını aralayan Kuzey Kıbrıs’ın 5 popüler oteli ile tanışmaya ne dersiniz?

Devamını Okuyun...

Kuzey Kıbrıs’ın 5 Popüler Oteli

Tarih boyunca her devletin arzuladığı ve farklı kültürlere ev sahipliği yapan Akdeniz’in incisi Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin tarihi güzelliklerini beraber keşfedelim.

Devamını Okuyun...